Nonstop 24/7
0903 630 100

Bleskovo rýchly
príjadz na miesto

Profesionálnosť
a kvalita práce

Platba kartou
aj v hotovosti

Vaša spokojosť
s našou prácou

Monitoring kanalizácie a Trasovanie kanalizácie Bratislava, Pezinok, Malacky, Stupava, Senec, Modra, Budmerice, Trnava, Rovinka

Monitoring kanalizácie

Monitoring kanalizácie

Máte upchatý odpad?
Neviete kde viazne váš problém s kanalizáciou?

S našou profesionálnou technológiou na monitorovanie kanalizácie to zvládneme!
Monitoring kanalizácie je dnes veľmi jednoduchý proces. Zatiaľ čo v minulosti by sa celá oblasť musel vykopať, aby sa zistilo, ktoré úseky spôsobujú problémy, v súčasnosti použijeme videokameru vloženú priamo do potrubia. Tieto kamery sú schopné poskytnúť detailný obraz o tom, čo sa deje vo vnútri potrubia, a presne zistiť, ktoré časti je potrebné opraviť. Na základe video-kontroly kanalizácie môžeme posúdiť typ poškodenia a jeho závažnosť – mohli vzniknúť praskliny na potrubí v dôsledku vniknutia koreňov, staré materiály môžu byť rozbité alebo možno vykonať kontrolu prípojky, stavu potrubia, tesnosti spojov a iné technické detaily potrubia. Náš technik vloží do kanalizačného potrubia ohybnú tyč s videokamerou s vysokým rozlíšením. Ohybná tyč umožňuje kamere prechádzať cez potrubie a vidieť celú trubicu. Technik potom môže určiť stav vnútornej časti potrubia a pochopiť existujúce alebo potenciálne problémy. Vieme vám vyhotoviť záznam z monitoringu na DVD alebo USB. Vlastníme až tri druhy monitorovacích zariadení, ktoré sú vhodné pre potrubia s priemerom od DN32 mm až po DN1200 mm.
Zavolajte si našu firmu- skutočných odborníkov na monitoring kanalizácie a nemusíte platiť drahého opravára, ktorý by daný problém s kanalizáciu zveličoval.

Kedy je monitoring kanalizácie užitočný?

Zatekanie splaškovej alebo dažďovej vody do objektu
Zisťovanie trasy kanalizácie v súčinnosti s trasovaním zariadením
Vyhľadanie kolien kanalizácie, revíznych šácht a ďalších prvkov na kanalizácii
Zistenie možných deformácií a trhlín na potrubí
Zisťovanie spádu kanalizácie
Kontrola kanalizácie po uskutočnenej oprave
Zistenie príčiny upchatia kanalizácie
Opakované upchávanie kanalizácie
Monitoring súčasného stavu kanalizácie (napríklad pred rekonštrukciou)
Prepadnutý terén v blízkosti trasy kanalizácie
Zápach v objekte
Preberanie kanalizácie po výstavbe, kolaudácii
Monitoring súčasného stavu kanalizácie ako prevencia
Vlhnutie stien

Trasovanie kanalizácie Bratislava

Trasovanie kanalizácie

Trasovanie kanalizácie je postup, pri ktorom pomocou trasovacieho zariadenia možno presne nájsť a označiť priebeh kanalizačného potrubia vaším pozemkom alebo aj vyhľadania presného miesta závady v potrubí. Nová technológia videokamery umožňuje našim technikom vyhľadávať blokády alebo poškodenia v systéme, identifikovať ich a potom určiť najlepší spôsob na vyriešenie problému. Dokonca budete schopní vidieť, čo kamera monitoruje, takže sa môžete rozhodnúť pre najlepšiu možnosť opravy, ktorú Vám predstavíme. Kontrola video kanalizácie pomáha eliminovať dohady o tom, kde nastala chyba, čo znamená rýchlejšiu opravu. Trasovanie kanalizácie sa vykonáva za pomoci sondy, ktorá sa zavádza do potrubia a pomocou rádiolokátora vytýčime smer a trasu kanalizácie. Máme kamery rôznych veľkostí, ktoré možno použiť na video inšpekcie kanalizácie rôznych priemerov. Súčasťou tejto služby je aj možnosť nahrávania celého inšpekčného úkonu s možným návrhom opravy kanalizácie.

Na diagnostiku akých problémov používame trasovanie?

Meranie kvality potrubia
Pri chýbajúcej projektovej dokumentácii starých budov alebo iných objektov
Neodborne nainštalovaný odtok, kanalizácia
Možné závaly
Deformácie potrubí
Zúženie prietoku rúry
Zlé spádovanie
Rizikové úseky kanalizácie
Meranie priemeru kanalizačných prípojok
Meranie veľkosti trhlín

Inšpekcia kanalizácie trasovaním

Pre majiteľov nehnuteľností môže byť inšpekcia kanalizácie trasovaním veľkým prínosom. Bez ohľadu na to, či potrebujete nájsť chyby na kanalizácii, vytrasovať odbočky, napojenie, a to kadiaľ Vám kanalizácia vedie alebo len potrebujete skontrolovať kanalizáciu potenciálne nového domu, naši licencovaní odborníci na inštalatérske práce môžu využiť túto špičkovú technológiu na dosiahnutie optimálnych výsledkov. Vyhotovíme vám profesionálny výstup z kamerovej prehliadky s možným návrhom opravy kanalizácie.

Krtkovanie a ďalšie služby, ktoré Vám radi poskytneme sú určené pre:

Užívateľov bytových spoločenstiev, bytov, rodinných domov, pre štátne inštitúcie, spoločenstvá, podnikateľské subjekty, nemocnice, neziskové organizácie, hotely, reštaurácie, bary, ubytovne, školy, nákupné a logistické centrá, priemyselné objekty, zariadenia pre seniorov, penzióny, kaderníctva, záhradné objekty, zariadenia miest a obcí a samospráv, športové zariadenia, a veľa iných…

Zazmluvnenie si vzájomnej spolupráce je výhodné pre obe strany, pretože je to efektívnejšie a finančne výhodnejšie.

Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.