Nonstop 24/7
0903 630 100

Bleskovo rýchly
príjadz na miesto

Profesionálnosť
a kvalita práce

Platba kartou
aj v hotovosti

Vaša spokojosť
s našou prácou

Opravy-Výmeny Vody a Kanalizácie od A-Z na kľúč Bratislava, Pezinok, Malacky, Stupava, Senec, Modra, Budmerice, Trnava, Rovinka

Havarijné opravy vodovodnej alebo kanalizačnej siete

Montáže a opravy kanalizácie a kanalizačných prípojok od DN 32 až DN 600
Montáže a opravy vody a vodovodných prípojok od DN 10 až DN 400
Kompletná výmena vodovodnej alebo kanalizačnej siete

Vykonávame nepretržitú havarijnú službu v odboroch voda a kanalizácia vo Vami spravovaných alebo vlastných bytových alebo nebytových objektoch. Havarijná služba je prevádzkovaná denne 24 hodín – počas všedných dní, soboty, nedele a sviatky. Ako havarijný stav riešime aj situáciu, keď si nás zavoláte na vykonanie krtkovania alebo inej služby z ponuky a my v priebehu práce natrafíme na vážnejší problém, ktorý môže ohroziť vašu nehnuteľnosť. Ďalej Vám urgentne vyhotovíme návrh ceny za opravu, a následne budeme pracovať na odstránení poruchy do 24 hodín od výkopu až po záverečné úpravy terénu. Pri riešení akéhokoľvek problému s kanalizáciou sme flexibilný, preto nie sú pre nás problémom ani výkopové práce, nakoľko vlastníme minibager. Ak sa nejedná o vysoko havarijný stav príde k Vám náš technik, ktorý urobí obhliadku, a na jej základe pre Vás zhotoví cenovú ponuku.

Komplexné výkopové opravy

Výkopové opravy dotvárajú komplexnosť našich služieb v odbore vodoinštalácie a kanalizácie. K dispozícii máme všetko potrebné vybavenie, vrátane vlastného minibagru, ktorým vykonávame výkopy menších a stredných propozícií, čím sprístupníme poškodené sekcie potrubia. V rámci našich služieb realizujeme výkopové opravy kanalizačných prípojok, kompletné odstránenie porúch od výkopových prác až po výmenu nových potrubí, montáže kanalizačného potrubia, prekládky a rekonštrukcie vody, kanalizácie a ďalšie práce.
Záleží nám na bezpečnosti a ochrane majetku obyvateľov hlavného mesta, preto považujeme za rozhodujúce zamerať sa práve na vodoinštalácie v Bratislave. Skrátením doby od vzniku havárie cez jej odhalenie, nahlásenie a zásah výjazdovej jednotky inštalatérov možno zabrániť vzniku nemalých škôd na majetku. S opravami a haváriami v Bratislave máme dlhoročné skúsenosti, čo zistili už mnohí jej bežní obyvatelia, ale ja verejné inštitúcie, organizácie a podnikatelia.

Vodoinštalácia

Na aké opravy vodoinštalácií sa orientujeme:

Vodovodná prípojka
Kanalizačná prípojka
Rozvod kanalizačného potrubia
Rozvod vodovodného potrubia
Montáž a rekonštrukcia vodovodných a kanalizačných potrubí
Rekonštrukcie kanalizačných a vodovodných potrubí

Potrebujete nový rozvod vodovodu, alebo kanalizácie?
Potrebujete zriadiť kanalizačnú prípojku?
Potrebujete zriadiť vodovodnú prípojku?
Chcete sa napojiť na kanalizačnú sieť?
Potrebujete zrekonštruovať vodovod alebo kanalizáciu?

Naša firma je tou správnou voľbou, v prípade ak hľadáte odpoveď na nasledujúce otázky. Máme totiž bohatú prax v obore pokládky inžinierskych sietí, v realizácii vodovodných a kanalizačných prípojok, s rekonštrukciami kanalizácii a vodovodov v Bratislave a okolí. Viaceré verejné inštitúcie, súkromné firmy a obyčajní ľudia sa presvedčili o našej profesionalite, spoľahlivosti a flexibilite pri riešení problému.

Na to, aby sme presne diagnostikovali poruchy na vodovodnom alebo kanalizačnom potrubí disponujeme špeciálnou technikou a nástrojmi.
Výkopové práce podľa rozsahu a potreby vykonávame ručne, minibagrom zn. Kubota, JCB alebo UNC strojom.

Realizujeme:

Opravy a pokládky priemyselných potrubí
Montáže kanalizačných prípojok
Montáže vodovodných prípojok
Výmenu opotrebovaných a upchávaných častí kanalizačného potrubia
Havarijné výkopové opravy
Odvoz stavebnej sute veľkokapacitnými kontajnermi od 3,5m3 až 20m3
Dovoz sypkého materiálu pod kanalizačné potrubie alebo vodovodné potrubie (štrk, piesok)
Rozbíjanie asfaltu, betónu
Komplexné riešenia v oblasti kanalizácie a vody od A po Z
Montáž a osadenie ČOV alebo prečerpávacích staníc
Montáže vsakov, drenáží a trativodov
Montáže vodovodných armatúr všetkých dimenzií
Rekonštrukcie vodovodov a kanalizácií

Krtkovanie a ďalšie služby, ktoré Vám radi poskytneme sú určené pre:

Užívateľov bytových spoločenstiev, bytov, rodinných domov, pre štátne inštitúcie, spoločenstvá, podnikateľské subjekty, nemocnice, neziskové organizácie, hotely, reštaurácie, bary, ubytovne, školy, nákupné a logistické centrá, priemyselné objekty, zariadenia pre seniorov, penzióny, kaderníctva, záhradné objekty, zariadenia miest a obcí a samospráv, športové zariadenia, a veľa iných…

Zazmluvnenie si vzájomnej spolupráce je výhodné pre obe strany, pretože je to efektívnejšie a finančne výhodnejšie.

Neváhajte nás kontaktovať, radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.